Na co warto się wybrać: czego posłuchać i co obejrzeć? Podpowiadamy, co ciekawego będzie się działo w najbliższych dniach
DZIEŁA WARHOLA, RAUSCHENBERGA, BEUYSA, KIEFERA i wielu innych wybitnych artystów współczesnych od 23.08 można będzie oglądać we wrocławskim Pawilonie Czterech Kopuł.
FESTIWAL SŁUCHOWISK NA PLACU DEFILAD w Warszawie. 22.08 monolog Helmuta Kajzara z muzyką w tle, a 27.08 słuchowiska dla dzieci z gdańskiego Teatru Miniatura.
„PŁYŃ LUB GIŃ” TO TYTUŁ NOWEJ WYSTAWY czasowej w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Składa się z 14 specjalnych stanowisk opowiadających m.in. o Trójkącie Bermudzkim i nurkowaniu.
CIESZANÓW ROCK FESTIVAL do 21.08. Wystąpią m.in. Tymon & The Transistors, Marky Ramone’s Blitzkrieg, Kult i Vader.
AMERYKAŃSKI MASTODON W STOŁECZNEJ PROGRESJI. Swój nowy album „Once More ‘Round the Sun” zagrają tam 22.08. Supportem będzie belgijski Steak Number Eight.
HARDROCKOWY BLUES PILLS na dwóch koncertach w Polsce. Amerykańsko-francusko-szwedzka formacja Blues Pills zagra 23.08 we wrocławskim klubie Alibi i dzień później w katowickim MegaClubie.
THE JILLIONAIRE, znany z projektu Major Lazer, wystąpi w klubie Iskra na warszawskim Polu Mokotowskim.
RAPER G-EAZY po raz pierwszy w Polsce. Jego warszawski koncert (25.08) cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że został przeniesiony z Progresji do Amfiteatru Parku Sowińskiego.