Zapracowany multimiliarder (Kevin Spacey) spędza całe dnie w swoim biurowcu. Jachty, prywatny odrzutowiec, spotkania, podróże. W rodzinnej willi jego żona i córki widują go tylko czasami. Pewnego dnia zostaje nieoczekiwanie zamieniony... w kota i staje się przytulaśnym kotkiem-puszkiem dla swoich domowników, którzy wcale nie wiedzą, że nowe zwierzątko jest tak naprawdę ich kochanym tatą zaklętym w kocim futrze do chwili aż zrozumie, że rodzina jest najważniejsza.

Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota należącego do jego własnej rodziny. Prowadzi to do serii zaskakujących wydarzeń, a bohater może na własnej skórze sprawdzić trafność powiedzenia, że… koty mają dziewięć żyć. (opis dystrybutora)

Francuska komedia familijna w reżyserii Barry'ego Sonnenfelda wchodzi na ekrany polskich kin już w najbliższy piątek, 19 sierpnia. W rolach głównych występują: Kevin Spacey, Jennifer Garner oraz Robbie Amell.