W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana trójka młodych turystów. Tajemnicza zbrodnia łączy ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska), striptizerkę w lokalnym barze. Głównym podejrzanym jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce śledztwo odkryje mroczne sekrety, skrywane na małym, odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim.
ikona lupy />
Media

Biało-siwy zarost, ciemne, długie włosy i długi workowaty sweter. Jack jest starym pisarzem o bystrym spojrzeniu i pomarszczonej twarzy. Jego wzrok iskrzył, gdy spoglądał na młodą i kipiącą seksapilem Milę, tancerkę erotyczną dającą swoje występy w jednym z barów na Półwyspie Helskim. Spokojne okolice, szum morza, turyści, sklepy, bary i przydrożna gastronomia. Zwyczajny, nadbałtycki krajobraz. Tajemnicze, potrójne morderstwo nie zdarza się tu często. Kto zabił? Czyżby zazdrosny o piękną Milę Jack?

Polski thriller w reżyserii Pawła Tarasiewicza i Katarzyny Priwieziencew wchodzi na ekrany kin już jutro, 5 sierpnia. W rolach głównych występują: Philip Lenkowsky, Marcin Wójcik, Marcin Kowalczyk.