"Na tropie Marsupilami" zdążyło już przyciągnąć do kin 6 mln Francuzów i wszystko wskazuje na to, że przebojowy polski dubbing (głosu postaciom użyczyli m.in. Cezary Pazura i Katarzyna Zielińska) będzie stanowił wystarczającą zachętę również dla widzów nad Wisłą.

Kolejna komedia familijna wyreżyserowana przez Alaina Chabata. 54-letni aktor i reżyser zdobył popularność filmem „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Doskonała adaptacja Chabata odsunęła w cień wcześniejszą odsłonę przygód dwóch dzielnych Galów pt. „Asterix i Obelix kontra Cezar”. Osiem lat po premierze nieco słabszego „RRRrrrr!!!” Chabat powraca w doskonałej formie.

Film

„Na tropie…” zdążyło już przyciągnąć do kin 6 mln Francuzów i wszystko wskazuje na to, że przebojowy polski dubbing (głosu postaciom użyczyli m.in. Cezary Pazura i Katarzyna Zielińska) będzie stanowił wystarczającą zachętę również dla widzów nad Wisłą. Głównym bohaterem filmu jest nieustraszony reporter Dan Geraldo, który dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem plemienia Payów.Wcześniej Geraldo oszukiwał widzów i kręcił swoje przygody w udających dżunglę przydomowych krzakach. Dlatego też po wylądowaniu w prawdziwej głuszy będzie musiał przejść przyspieszony kurs przetrwania. W tym samym czasie wpadnie także na trop legendarnego stworzenia zwanego Marsupilami, w schwytaniu którego pomoże mu lokalny przewodnik Pablito.

Belgia, Francja 2012 | reżyseria: Alain Chabat | dystrybucja: ITI Cinema | czas: 105 min