Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" . Ta francuska produkcja będzie miała polski dubbing. Główni bohaterowie przemówią m.in. głosami Beaty Tyszkiewicz i Wiktora Zborowskiego.

Akcja filmu toczy się w 50 roku p.n.e. Cezar wyrusza na podbój Brytanii, jednak nie spodziewa się tak silnego oporu. Mimo szczerych chęci obrońcy tracą siły. Królowa Brytanii - Kordelia, szuka sposobu, by pokonać Rzymian. Sprytna władczyni jednak nie spodziewa się, jak wielką siłę mają przybywający z pomocą Galowie. Asterix, Obelix oraz siostrzeniec wodza Galów - Skandalix - szybko staną do walki z Rzymianami. Ich spryt i siła wywoła na twarzy Cezara spore zdziwienie...

W najnowszym filmie o Galach zobaczymy debiutującego w roli Asterixa - Edouarda Baera oraz jednego z największych gwiazdorów na świecie, znanego już z roli Obelixa - Gerarda Depardieu. W filmie zagra także pierwsza dama francuskiego kina - Catherine Deneuve. Gwiazda wcieli się w królową Kordelię, a w polskiej wersji językowej widzowie usłyszą w tej roli Beatę Tyszkiewicz.

Film

Ponadto w polskim dubbingu wzięli udział m.in. Wiktor Zborowski w roli Obelixa oraz Katarzyna Kwiatkowska, Pascal Brodnicki, Łozo i Alan Andersz.

"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" to czwarty film aktorski przedstawiający losy bohaterów komiksu Rene Goscinnego i Alberta Uderzo.

Najnowszy film w reżyserii Laurenta Tirarda jest jedną z najdroższych europejskich superprodukcji ostatnich lat oraz historycznie pierwszym francuskim filmem wyprodukowany w technologii 3D.

"Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" w kinach już 2 listopada.