Baby Driver

Młody chłopak, przez lata zmuszany do współpracy z mafią, zrywa stosunki ze światem przestępczym, by rozpocząć nowe życie. Szybko okazuje się, że został wrobiony w brutalny napad z bronią w ręku.

Gatunek: akcja, kryminał
Reżyser: Edgar Wright
Aktorzy: Lily James, Kevin Spacey, Jon Bernthal

Baby Driver - zwiastun

Volta

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

Gatunek: akcja, komedia
Reżyser: Juliusz Machulski
Aktorzy:
Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Aleksandra Domańska

VOLTA - zwiastun PL - 7.07.2017

To przychodzi po zmroku

Paul zrobi wszystko, żeby ochronić swoją rodzinę przed nadciągającym, tajemniczym wirusem. Ale jak daleko można się posunąć, by ocalić najbliższych?

Gatunek: horror
Reżyser: Trey Edward Shults

Aktorzy:
Joel Edgerton, Christopher Abbott, Carmen Ejogo

To przychodzi po zmroku - Polski Zwiastun [HD TRAILER][napisy] #PL

Enklawa

Dziesięć lat od zakończenia wojny w Kosowie. Dziesięcioletni Nenad mieszka na farmie w małej serbskiej enklawie z ojcem i chorym dziadkiem. Poza nimi w okolicy jest tylko dwóch Serbów: pop i trzydziestoletni nauczyciel. Każdego dnia chłopak dociera do szkoły klaustrofobicznym pojazdem wojskowym. Jest w niej jedynym uczniem, a tęskni za towarzystwem rówieśników. Wiele razy widzi ich z daleka: przez szczeliny w opancerzeniu samochodu obserwuje dwóch chłopców. Dzięki niezwykłej determinacji chłopcu udaje się odnaleźć przyjaciela pośród społeczności muzułmańskiej. Film pokazuje obraz Kosowa, głęboko podzielonego wewnętrznie i wyniszczonego wojną. „Enklawa” to antywojenny obraz o wybaczaniu i miłości.

Gatunek: dramat (Niemcy, Serbia)
Reżyser:
Goran Radovanovic
Aktorzy:
Filip Subaric, Denis Muric, Nebojša Glogovac

ENKLAWA-trailer. PREMIERA 7 lipca

Darkland

Znany lekarz Zaid traci brata w wyniku napadu członków gangu. Z dnia na dzień mężczyzna porzuca swoje uporządkowane życie, aby pomścić jego śmierć. Jako zamaskowany wojownik zaczyna wymierzać sprawiedliwość.

Gatunek: akcja, kryminał (Dania)
Reżyser:
Fenar Ahmad
Aktorzy:
Dar Salim, Stine Fischer Christensen, Ali Sivandi

Darkland - Zwiastun PL (2017)