Oni już wiedzą, że ich małżeństwo się rozpadło. Jeszcze żyją blisko siebie, ale jakby już w oddali, z tęsknotą za dawną czułością. Ostatnią deską ratunku miał być wspólny letni domek, choć inne pary zasypują zapadlisko między sobą seksem albo kolejnym dzieckiem. Tymczasem wszystko już skończone. Przed sprzedaniem domku trzeba go uprzątnąć. Dodatkowym strapieniem Beatrice jest syn Elliot, który w trudnym dla niej czasie oddala się w miarę pogłębiania swojej relacji z nowo poznanym Clémentem.

Beatrice i jej dorastający syn przyjeżdżają z Anglii na południe Francji aby posprzątać letni dom, który wystawili na sprzedaż. Podczas gdy matka próbuje pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa, Elliot poznaje w wiosce zbuntowanego, zamkniętego w sobie chłopaka. Zafascynowany młodym Francuzem spędza z nim coraz więcej czasu. Jednocześnie stopniowo oddala się od Beatrice, z którą kiedyś był w stanie rozmawiać o wszystkim. (opis dystrybutora)

Francuski dramat romantyczny w reżyserii Andrew Steggalla wchodzi na ekrany polskich kin już w najbliższy piątek, 26 sierpnia. W rolach głównych występują: Juliet Stevenson oraz Alex Lawther.