Paczka zwariowanych znajomych urządza sobie szalone wakacje w rajskiej Brazylii. Jaskinie, rwące rzeki, skoki ze spadochronem, słoneczne plaże i dziewczyny w bikini. To nie skończy się dobrze.

Zakochani w sobie po uszy Sonia i Franck zapraszają znajomych na wakacje w słonecznej Brazylii. Ekipa zamieszka w luksusowym hotelu, którego właścicielem jest pozbawiony poczucia humoru ojciec Sonii - Alain, już od początku traktujący kandydata na zięcia z dużą rezerwą. Wkrótce spokój i ekologiczna atmosfera wakacyjnego raju zostaną wystawione na ciężką próbę. Do hotelu przybywają kumple Francka: wiecznie uganiający się za dziewczynami Sam, ekscentryczny pasjonat komputerów Ernest oraz postrzelony operator kamery Alex wraz ze swoją zadziorną dziewczyną Estelle. Ich wymarzone wakacje to sporty ekstremalne, samba do białego rana i dzikie imprezy. Tymczasem Franck planuje oświadczyć się Sonii. Wcześniej musi przekonać do siebie zaborczego ojca dziewczyny. W towarzystwie nieobliczalnych znajomych nic nie idzie tak, jak sobie zaplanował...

Francuska komedia w reżyserii Nicolasa Benamou i Philippe'a Lacheau wchodzi do polskich kin już w najbliższy piątek, 11 grudnia. W rolach głównych występują: Philippe Lacheau, Tarek Boudali oraz Julien Arruti.