Film "Między nami dobrze jest" i rejestracja spektaklu "2007:Macbeth" z TR Warszawa pokazane zostaną w maju online w ramach hamburskiego festiwalu Thalia International oraz na 2. Online International Theatre Festival, który zorganizował portal TheTheatreTimes.com.

"TR Warszawa znalazł się w gronie instytucji artystycznych, których produkcje rekomendowane są w ramach programu Thalia International – międzynarodowego festiwalu organizowanego przez hamburski Thalia Theater" - poinformowała w środę PAP rzeczniczka prasowa teatru Kaja Stępkowska.

W ramach festiwalu Thalia International 13 maja zaplanowano pokaz online filmu +Między nami dobrze jest+ w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Wyprodukowana w 2015 r. przez TR Warszawa i koprodukowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny adaptacja filmowa tekstu Doroty Masłowskiej dostępna jest na stronie ninateka.pl >>>

Reklama

"Z kolei 15 maja br. międzynarodowa publiczność będzie mogła obejrzeć online dwie produkcji TR Warszawa w reżyserii Grzegorza Jarzyny - filmu Między nami dobrze jest oraz telewizyjnej wersji spektaklu +2007:Macbeth+ (dostępny w Ninatece) w ramach 2. Online International Theatre Festival" - czytamy w przesłanej informacji.

Stępkowska przypomniała, że Online International Theatre Festival organizowany jest po raz drugi przez jeden z największych międzynarodowych portali teatralnych TheTheatreTimes.com.