Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowy rok, nowe gwiazdy. Na których aktorów warto zwrócić uwagę

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Nicholas Hoult 2013 rok może okazać się przełomowym dla Houlta, który rozpoczynał karierę filmem "Był sobie chłopiec". W lutym na ekrany amerykańskich kin wchodzi "Warm Bodies" w miesiąc później "Jack the Giant Slayer".
Nicholas Hoult 2013 rok może okazać się przełomowym dla Houlta, który rozpoczynał karierę filmem "Był sobie chłopiec". W lutym na ekrany amerykańskich kin wchodzi "Warm Bodies" w miesiąc później "Jack the Giant Slayer". / Media
W każdym roku pojawia się grupa, nowych, świeżych aktorów, którzy mają szansę na światową karierę. Cześć z nich spełnia pokładane w nich nadzieje. Dobrym przykładem jest Jennifer Lawrence, która w 2012 roku osiągnęła sukces finansowy ("Igrzyska śmieci") i artystyczny ("Poradnik pozytywnego myślenia"). Na których aktorów warto zwrócić uwagę w 2013 roku? - na to pytanie stara się odpowiedzieć ranking magazyny "Forbes".

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej