W libańskim miasteczku mały chłopiec, siedzący non stop w oknie, ma opinię złego ducha. Mieszkańcy żądają jego eksmisji. Jednak, dzięki ojcu, chłopiec z demona przerodzi się w anioła stróża całej miejscowości

Małe, libańskie miasteczko, w którym dom stoi obok domu i wszyscy się dobrze znają. Mieszkańcy mają swoje problemy, dziwactwa i grzeszki, ale są niezwykle religijni. Bo święty patron miasteczka bierze czynny udział w dyscyplinowaniu wiernych, wymierzając grzesznikom siarczyste policzki. Leba, nauczyciel muzyki, żeni się z sympatią z dzieciństwa, Larą. Sąsiedzi bardzo żywo interesują się ich małżeństwem i serdecznie współczują, gdy na świat po kolei przychodzą dwie córki. Wreszcie za trzecim razem rodzi się chłopiec. Ale Ghadi jest niepełnosprawny i zakłóca spokój okolicy swoimi krzykami. Sąsiedzi postanawiają zmusić rodziców do oddania go do zakładu opiekuńczego. Ale Leba i Lara nie zamierzają się poddać. I wkrótce w miasteczku pojawia się Anioł, który zmieni życie wszystkich, którzy w niego uwierzą. (opis dystrybutora)

Libański komediodramat w reżyserii Amina Dora od jutra wchodzi do polskich kin. W rolach głównych występują: Georges Khabbaz, Lara Rain oraz Emmanuel Khairallah.