Co warto zobaczyć i czego posłuchać? Jak co tydzień, mamy kilka ciekawych propozycji.

PRZEGLĄD FILMÓW KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO i spotkanie z Grażyną Szapołowską w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu. Wydarzenie potrwa od 28 do 30 czerwca.
NOC GROZY W MULTIKINIE. 24.06 będzie można zobaczyć filmy: „Obecność”, „Obecność 2”, „Zanim się obudzę” oraz „Babadook”.
WIANKI NAD WISŁĄ. W najbliższą sobotę na Podzamczu wystąpią m.in.: Kamp!, Lao Che oraz Zbigniew Wodecki & Mitch Mitch.
DAVID GILMOUR WYSTĄPI W RAMACH EUROPEJSKIEJ STOLICY KULTURY WE WROCŁAWIU. Na sobotnim koncercie (25.06) oprócz członka Pink Floyd pojawią się także Leszek Możdżer oraz Zbigniew Preisner.
JAZZMAN FRANK LONDON i jego amerykańsko-węgierska orkiestra Glass House Orchestra w muzeum Polin. Koncert w czwartek 30.06.
KONCERTY DIANNE REEVES w Lublinie i Warszawie. Amerykańska gwiazda jazzu zaśpiewa w najbliższy wtorek w Starym Teatrze w Lublinie, a dzień później w stołecznej Romie.
ANDREA BOCELLI na stadionie Legii. Koncert w niedzielę 26.06.
SZALONY PUNKROCKOWY SKŁAD GOGOL BORDELLO zagra trzy koncerty w Polsce. Wystąpi kolejno we Wrocławiu (25.06), w Warszawie (26.06) i Krakowie (27.06).
ESPERANZA SPALDING W POLSCE. Amerykańska artystka przyjedzie w ramach promocji ostatniej płyty „Emily’s D+Evolution”, na której miesza jazz z soulem i rhythm and bluesem. Wystąpi w warszawskiej Stodole (29.06) i gdańskim Starym Maneżu (30.06).