Świąteczna niespodzianka od Madonny. Artystka opublikowała w internecie 6 nowych utworów. A wszystko zaczęło się od internetowego przecieku...

Wydanie nowej płyty Madonny "Rebel Heart", planowano na 10 marca przyszłego roku. Jednak już na początku tego tygodnia do globalnej sieci wyciekło 13 niedopracowanych jeszcze i nieukończonych utworów z tej płyty. Artystka była tym wyraźnie poirytowana i nazwała ten czyn "artystycznym gwałtem" oraz "pewną formą terroryzmu". Swoich fanów wezwała do bojkotu i niesłuchania utworów.

Dziś Madonna odpowiedziała - sama opublikowała 6 premierowych piosenek z nowej płyty. Jak tłumaczyła w przesłaniu do fanów, woli, aby mieli dostęp do ukończonych wersji, a nie niepełnych krążących po internecie. Wśród oficjalnie opublikowanych utworów jest "Living for love" - pierwotnie przeznaczony na Walentynki, oraz "Bitch, I'm Madonna" - duet z raperką Nicki Minaj.

Poprzednia płyta Madonny "MDNA" została wydana w 2012 roku. Podczas trasy koncertowej promującej płytę artystka dotarła między innymi do Polski.