"Na dużej scenie Teatru WARSawy staną młodzi twórcy zaangażowani do projektu +Brak scenariusza na ośmiu aktorów+ w jednym szeregu z ojcami założycielami Klubu Komediowego i doświadczonymi jego członkami, którzy mówią, że są wyjadaczami sceny impro" - napisano w przesłanej PAP informacji.

Jak wyjaśniono, "szykuje się wielka improwizacja, bo scenariusza dla ósemki aktorów zabrakło, gdyż zabrakło pieniędzy, bo ciężkie czasy nastały". "Wieczór komedii improwizowanej złoży się zatem na żywo - na oczach widowni Teatru WARSawy, bo to ona zadecyduje o historii scenariusza" - czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Opiekę artystyczną nad przedstawieniem sprawuje siedmioro członków Klubu Komediowego z jego założycielem, improwizatorem, pisarzem i scenarzystą Kubą Sufinem na czele. Z debiutantami pracują: Bartosz Młynarski, Karolina Norkiewicz, Kinga Kosik-Burzyńska, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz i Weronika Nockowska.

W spektaklu wystąpią: Lucyna Nowowiejska-Hada, Aleksandra Lechocińska, Michalina Chłodzińska, Waleria Gorobets, Kamila Najduk, Daniel Zawada, Michał Tokarski i Karol Biskup.

Przedstawienie powstało w ramach Społecznej Sceny Debiutów.