Spektakle z repertuaru IMKA Light będzie można oglądać na nowej scenie teatralnej w Warszawie nazwanej SPEKTAKLOVE - w przestrzeni dawnej Fabryki Trzciny na ul. Otwockiej 14, obecnie funkcjonującej pod nazwą Mała Warszawa.

"Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną. Jest to spójna całość dająca wiele możliwości i niesłychanie inspirująca do tworzenia i działania. Wierzymy, że droga, jaką ostatnio przebyliśmy zmierzała właśnie tutaj" – napisali Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions w przesłanej PAP informacji.

Tito Productions to producent popularnych przedstawień teatralnych, m.in.: "Ludzi inteligentnych", "Dobrze się kłamie", "Imienia" i "Boeing Boeing", które dotąd były wystawiane na scenie IMKA Light przy ul. Konopnickiej 6.

Media

Jak wyjaśnili twórcy nowej sceny, nazwanej SPEKTAKLOVE, prezentowane będą na niej "zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki, jakie do tej pory poznali i polubili widzowie". Obok przedstawień Tito Productions wystawiane tam będą także popularne spektakle Teatru Gudejko, m.in. "Berek, czyli upiór w moherze 2" i "Nerwica natręctw".

W repertuarze SPEKTAKLOVE pojawią się również koncerty i kabarety.

"Jesteśmy w centrum wszechświata. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie w tak doskonałej symbiozie funkcjonują kultura i biznes. To miejsce przepełnione twórczą aurą" – ocenił współzałożyciel Małej Warszawy Krzysztof Kostro, cytowany w przesłanej informacji.

Media

Mała Warszawa to miejsce na kulturalnej mapie stolicy, otwarte w 2017 r. na terenie dawnego Centrum Artystycznego – Fabryka Trzciny. Znajdują się tu m.in. sale teatralne, koncertowe, przestrzeń wystawowa i konferencyjna.

Więcej informacji o nowej scenie na ul. Otwockiej 14 na stronie: www.spektaklove.pl >>>