Kraków: Konkurs fotograficzny na 120-lecie Muzeum Historycznego

13.01.2019, 09:06; Aktualizacja: 13.01.2019, 09:56
Prace oceni jury, a zwycięskie zdjęcie z każdej kategorii zostanie opublikowane w jubileuszowym albumie. Dodatkowo nagrodami rzeczowymi będą: album, dwuosobowe karty wolnego wstępu do wszystkich oddziałów muzeum, wydawnictwa i gadżety Muzeum Historycznego. Prace laureatów i osób wyróżnionych zostaną udostępnione na muzealnej stronie internetowej w postaci wirtualnej wystawy.

Prace oceni jury, a zwycięskie zdjęcie z każdej kategorii zostanie opublikowane w jubileuszowym albumie. Dodatkowo nagrodami rzeczowymi będą: album, dwuosobowe karty wolnego wstępu do wszystkich oddziałów muzeum, wydawnictwa i gadżety Muzeum Historycznego. Prace laureatów i osób wyróżnionych zostaną udostępnione na muzealnej stronie internetowej w postaci wirtualnej wystawy.źródło: ShutterStock

20 fotografii - najlepszych współczesnych odpowiedników archiwalnych zdjęć z przełomu XIX i XX wieku - zostanie wybranych w konkursie ogłoszonym przez Muzeum Historyczne w Krakowie, które w tym roku będzie obchodziło 120-lecie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie