Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska już niedługo odkryje przed widzami Teatru Kamienica wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu - napisała rzecznik prasowa teatru Patrycja Pawlik. Premiera jej monodramu - 28 listopada.
Reklama

"Kiedyś jeden z krytyków powiedział: +jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią+. Katarzyna Pakosińska od ponad dwóch dekad skutecznie rozśmiesza i bawi polską publiczność. Tym razem na deskach Teatru Kamienica, z humorem i wrodzoną energią w monodramie opowie o sobie, swoich doświadczeniach i przemyśleniach" - poinformowała PAP Patrycja Pawlik.

Autorem scenariusza i reżyserem monodramu "Dobry wieczór z Pakosińską" jest Krzysztof Jaślar. W produkcji spektaklu uczestniczyła Grupa MoCarta, która przygotowała aranżacje do spektaklu. Kwartet smyczkowy weźmie również multimedialny udział w przedstawieniu.

"Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska już niedługo odkryje przed widzami Teatru Kamienica wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu. Podczas monodramu (...) aktorka zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren" - napisano w zapowiedzi spektaklu.

"Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi również znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke" - dodano.

Premiera monodramu na scenie Elitarnej Teatru Kamienica - 28 listopada o godz. 19.