Długi weekend majowy zapowiada się w Och-Teatrze bardzo interesująco. To dobra okazja, żeby nadrobić teatralne zaległości. Warszawska scena zaprasza na trzy spektakle: „Bal manekinów" (1-3 maja) „Nareszcie w Dudapeszcie" (2-3 maja) oraz „Casa Valentina" (4-6 maja).

BAL MANEKINÓW odbywa się w ciągu jednej karnawałowej nocy, gdy ożywają manekiny i spełniają swoje marzenia. Spektakl reżyseruje Jerzy Stuhr, a na scenie m.in. Maciej Stuhr, Nina Minor, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Deskur, Andrzej Dębski, Jędrzej Taranek. Premiera spektaklu już 27 kwietnia!

NARESZCIE W DUDAPESZCIE Krzysztofa Daukszewicza to autorski, aktualizowany na bieżąco, program satyryczny, opisujący wydarzenia polityczne.

Brawurowa obsada spektaklu CASA VALENTINA – m.in. Maria Seweryn, Piotr Machalica, Rafał Mohr, Cezary Żak – zaprosi Państwa do małego pensjonatu w górach Catskills w USA. To tam, w latach 60. było miejsce, dokąd przyjeżdżali mężczyźni, którzy ubierali się jak kobiety. Ricie i George’owi (alias Valentinie) udało się stworzyć warunki, w których przebrani mężczyźni – na co dzień stateczni ojcowie i mężowie – czuli się bezpiecznie. Tu mogli poczuć się w zgodzie ze sobą i ze swoim kobiecym alter ego.

Kasy Och-Teatru czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od 12:00 (tel. 22 589 52 00, bilety@ochteatr.com.pl), bilety można kupić także online. Godziny pracy kas w okresie majówki: od 28 kwietnia do 6 maja od godz. 12:00 do rozpoczęcia spektaklu. 1 i 3 maja – kasy czynne od godz. 14:00.