Ta wiadomość ucieszy wszystkich tęskniących za kolorowymi latami 90. Do Polski przyjeżdża odtwórczyni jednej z głównych ról w kultowym "Słonecznym patrolu" (ang. "Baywatch") - Pamela Anderson. Aktorka i modelka, znana także z licznych sesji do Playboya i skandali, będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo. Bilety w sprzedaży online.

Pamela Anderson to bez wątpienia ikona lat 90. W Polsce znają ją chyba wszyscy, bo trudno uwierzyć, żeby ktokolwiek nie słyszał o "Słonecznym patrolu", który przez niemal 20 lat gościł na antenach polskich stacji telewizyjnych. Rola seksownej ratowniczki C.J. Parker zapewniła Pameli międzynarodową rozpoznawalność i karierę. Anderson zagrała w sumie w prawie 250 produkcjach i cały czas otrzymuje nowe propozycje telewizyjne i filmowe. Sama również zajmuje się produkcją telewizyjną i filmową. Jest także działaczką na rzecz praw zwierząt. Współpracuje m.in. z PETA (pol. Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).

Piękna modelka i aktorka będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek i komiksów, a także gier. Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Będzie to pierwsza w historii okazja do spotkania Pameli Anderson w Polsce. Na Warsaw Comic Con zapraszane są światowe gwiazdy z najpopularniejszych - teraz i przed laty - filmów oraz seriali. W listopadowej odsłonie imprezy zapowiadany jest udział około 15 polskich i międzynarodowych gwiazd m.in. z „Gry o tron” (Julian Glover), „Star Wars” (Anthony Forrest), „Teen Wolfa: Nastoletniego wilkołaka” (Holland Roden), Pamiętników wampirów (Michael Malarkey), Riverdale (Trevor Stines) czy SKAM (Henrik Holm). Atrakcjami imprezy będą także spotkania z autorami fantasy i science fiction, a także strefy tematyczne: filmów i seriali fantasy, komiksów, gier bez prądu (figurkowych, karcianych i planszowych) oraz rywalizacje cosplayerów, czyli ludzi którzy charakteryzacją i grą aktorską wcielają się w postacie z filmów i komiksów.

Impreza odbędzie się w Ptak Warsaw Expo - ogromnym centrum targowo-kongresowym, w którym odbywają się też różnego rodzaju eventy. Centrum położone jest w Nadarzynie pod Warszawą, 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy. Niezmotoryzowani dojadą na wydarzenie bezpłatnym autobusem, który kursować będzie z i do centrum stolicy co 15-30 minut. Bilety oraz karnety (wielodniowe) na festiwal dostępne są na www.ebilet.pl. Szczegóły na stronie warsawcomiccon.pl i Facebooku.