"Biesy", "Proces" i Oriana Fallaci. Rusza nowy sezon w Studio teatrgalerii

11.09.2017, 10:56; Aktualizacja: 11.09.2017, 11:43
W nowym sezonie widzowie Studia obejrzą m.in. monodram Ewy Błaszczyk "Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam". Fallaci, jedna z najbardziej wszechstronnych, wyrazistych i „słyszanych” dziennikarek swojej epoki, tłumaczyła zawsze, że pisze o wojnie, bo wojna odsłania w ludziach to, co jest prawdziwe, obnaża ich piękno i brzydotę, głupotę i inteligencję, tchórzostwo i odwagę.

W nowym sezonie widzowie Studia obejrzą m.in. monodram Ewy Błaszczyk "Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam". Fallaci, jedna z najbardziej wszechstronnych, wyrazistych i „słyszanych” dziennikarek swojej epoki, tłumaczyła zawsze, że pisze o wojnie, bo wojna odsłania w ludziach to, co jest prawdziwe, obnaża ich piękno i brzydotę, głupotę i inteligencję, tchórzostwo i odwagę.źródło: ShutterStock

"Proces" Franza Kafki w reżyserii Krystiana Lupy czy "Dobra terrorystka" Doris Lessing w reżyserii Agnieszki Olsten to tylko niektóre propozycje repertuarowe Studio teatrgalerii na nowy sezon. Ponadto na widzów czekają także wystawy, spektakle taneczne, warsztaty, wydarzenia specjalne oraz transmisje na żywo z nowojorskiej The Metropolitan Opera.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie