Island Teatr Pieśń Kozła

Island Teatr Pieśń Kozła

źródło: Materiały Prasowe

Spektakl zostanie pokazany dwukrotnie, o godzinie 19.00 i 22.00. Oparty na szekspirowskiej "Burzy” poemat muzyczno - taneczny jest propozycją dla szukających emocji i odnajdujących się w kontekstach kulturowych, ale też dla tych, którzy po prostu chcą doświadczyć czegoś pięknego, a może nawet przeżyć katharsis, nie opierając się wyłącznie na intelekcie.

To dla nich wszystkich Bral łączy w tym spektaklu narzędzia i proponuje nie tylko to co mu szczególnie bliskie czyli śpiew, ale też taniec dzięki współpracy z choreografem Ivanem Perezem. Bral podkreśla, że tym spektaklem szuka potwierdzenia, iż każdy z nas jest samotną wyspą.

Więcej o spektaklu przeczytasz w tekście "Człowiek jest samotną wyspą. „Island” Grzegorza Brala"

Grzegorz Bral podkreślał nieraz, że bardziej niż ciało fascynują go muzyka i głos. Ale tym razem znowu postanowił przekroczyć granice i zaprosił do współtworzenia spektaklu tancerza i choreografa Ivana Peraza i jego zespół INNE.

Dzisiejsze przedstawienie prezentowane będzie na scenie na Woli Teatru Dramatycznego.

Spektakle WST będą wystawiane m.in. w: Teatrze Dramatycznym, Teatrze Polskim, Teatrze Powszechnym i Nowym Teatrze. Warszawskie Spotkania Teatralne potrwają do 12 kwietnia.