W kwietniu kanał CBS Europa szykuje dla swoich widzów kilka niespodzianek. Pierwsza to cykl filmowy pt. Wielkanocna podróż filmowa, a w nim premiery takich filmów, jak: „My Fair Lady”, „Pinokio”, „Miesiąc nad jeziorem” czy „Dziewiąte wrota”. W kwietniu ruszają również piątkowe i sobotnie premiery filmowe, w ramach których zobaczymy m.in.: „Resident Evil", „Czekając na wyrok” i „Rachunek sumienia”. Ponadto widzów czeka dalszy ciąg cyklu Romantyczne środy, a w nim filmy o miłości, m. in.: „Spotkanie, którego nie było”, „Igraszki losu” oraz „Tam gdzie ty”. W kwietniu zobaczyć będzie można także serial „Szogun” z Richardem Chamberlainem.

Wielkanocna podróż filmowa

Siedem premierowych filmów, a wraz z nimi śmiech, wzruszenie, przygody i adrenalina. Zapraszamy od Wielkiego Piątku do Poniedziałku Wielkanocnego.

Dolina światła
14 kwietnia o 21:00

Noah Locke, weteran II wojny światowej, wraca do swojego rodzinnego domu. Niestety - jego rodzice nie żyją, brat siedzi w więzieniu,
a ziemia ma nowych właścicieli. Mężczyzna postanawia odnaleźć swoje miejsce w świecie i rozpoczyna wędrówkę w poszukiwaniu miejsca, które mógłby nazwać domem.

Występują: Chris Klein, Gretchen Mol
Opis filmu

Miesiąc nad jeziorem
15 kwietnia o 21:00

Pani Bentley, atrakcyjna kobieta w średnim wieku, spędza czas w luksusowym hotelu nad jeziorem Como. Wiele czasu zaczyna spędzać z innym hotelowym gościem, przystojnym, niezamężnym Anglikiem. Kiedy ten zaczyna interesować się zalotną, piękną młodą dziewczyną, pani Bentley zaczyna knuć intrygę, by odzyskać upatrzoną przez siebie dobrą partię…

Występują: Vanessa Redgrave, Edward Fox, Uma Thurman
Opis filmu

Pinokio
16 kwietnia o 13:20

Ubogi majster Dżepetto struga z kawałka drewna pajacyka. Ku jego wielkiemu zdziwieniu i radości pajacyk ożywa. Stolarz nadaje mu imię Pinokio
i zaczyna traktować jak własnego syna. Niestety, Pinokio jest bardzo niesforny. Nie słucha ojca i co chwila wpada w tarapaty. Mimo że czuwa nad nim Błękitna Wróżka, pajacyk napotyka także postaci, które sprowadzają go na złą drogę. Błąkając się po świecie i przeżywając liczne niebezpieczeństwa, Pinokio zaczyna uczyć się, jak być grzecznym chłopcem i dobrym synem….

Reżyseria: Roberto Benigni
Występują: Roberto Benigni, Nicoletta Braschi
Opis filmu

My Fair Lady
16 kwietnia o 17:35

Ekranizacja sztuki „Pigmalion” George’a Bernarda Shawa. Akcja rozgrywa się w Londynie epoki edwardiańskiej. Nieokrzesana uliczna kwiaciarka, Eliza Doolittle, dzięki staraniom zrzędliwego profesora fonetyki, Henry’ego Higginsa, przemienia się w bywalczynię salonów najwyższej sfery.

Występują: Audrey Hepburn, Rex Harrison
Opis filmu

Oczy anioła
16 kwietnia o 21:00

Oficer policji Sharon Pogue patrzy w wycelowaną
w siebie lufę pistoletu. Wtem tajemniczy nieznajomy wyłania się z mroku i ratuje jej życie. To czysty przypadek? Przeznaczenie? Kiedy Sharon znajduje odpowiedź na te pytania, okazuje się także, że ona i tajemniczy mężczyzna spotkali się już w przeszłości…

Występują: Jennifer Lopez, Jim Caviezel
Opis filmu

Robinson Crusoe
17 kwietnia o 19:10

Robinson Crusoe jako jedyny przerwał rozbicie się okrętu i jest teraz zmuszony wieść samotne życie na bezludnej, tropikalnej wyspie. W końcu odkrywa, że dzikie plemię przybywa na wyspę, by dokonywać na niej barbarzyńskich rytuałów, co zagraża także jego istnieniu. Crusoe postanowi jednak stawić czoła niebezpieczeństwu, by uratować z rąk plemienia tubylca, który miał stracić życie w trakcie rytuału.

Występują: Pierce Brosnan, Polly Walker
Opis filmu

Dziewiąte wrota
17 kwietnia o 21:00

Johnny Depp otwiera wrota prowadzące do piekieł
w trzymającym w napięciu thrillerze wyreżyserowanym przez Romana Polańskiego. Po tym, jak znawcy starodruków zostaje zlecone odnalezienie demonicznego manuskryptu, zaczynają się dziać dziwne rzeczy – bibliofil zostaje wplątany w intrygę pełną kradzieży, morderstw i przerażających satanistycznych rytuałów.

Występują: Jonny Depp, Frank Langella
Opis filmu

Piątkowe premiery

Wściekłe psy
7 kwietnia o 23:05

Opis filmu

Rachunek sumienia
21 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Istota sprawiedliwości
28 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Sobotnie premiery

Resident Evil
1 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Impostor: Test na człowieczeństwo
8 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Pęknięcie
22 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Czekając na wyrok
29 kwietnia o 21:00

Opis filmu

Pozostałe premiery

Cztery kąty, cz. I i II
30 kwietnia o 13:35 i 15:20

Opis filmu

14 godzin
30 kwietnia o 19:10

Opis filmu

Szogun
Od 10 do 15 kwietnia od 18:55 (po dwa odcinki)

Opis serialu

Romantyczne środy

Kontynuacja środowego bloku tematycznego pełnego wzruszeń.

Środa 5 kwietnia

Tam gdzie ty
godz. 19:10

Opis filmu

Przystanek miłość
godz. 21:00

Opis filmu

London
godz. 22:40

Opis filmu

Środa 12 kwietnia

Odkąd cię nie ma
godz. 21:00

Opis filmu

Skradzione serca
godz. 22:55

Opis filmu

Sztuka zrywania
godz. 00:50

Opis filmu

Środa 19 kwietnia

Dziewczyna z Jersey
godz. 19:00

Opis filmu

Sydney i siedmiu nieudaczników
godz. 21:00

Opis filmu

Dolina światła
godz. 23:05

Opis filmu

Środa 26 kwietnia

Igraszki losu
godz. 19:10

Opis filmu

Gra o miłość
godz. 21:00

Opis filmu

Spotkanie, którego nie było
godz. 23:05

Opis filmu