Amerykańska piosenkarka R&B i aktorka Beyonce Knowles chce wznowić swoją karierę filmową. Swoje zawodowe plany konsultuje z przyjaciółką Gwyneth Paltrow, której ojcem chrzestnym jest sam Steven Spielberg.

Beyonce nie chce wracać do ról typu Foxy Cleopatry z komedii "Austin Powers i Złoty Członek", jej marzeniem jest udział w nieco ambitniejszej produkcji. Gwyneth Paltrow zasugerowana aspiracjami koleżanki, przedstawiła je Stevenowi Spielbergowi i ponoć umówiła ją nawet na spotkanie ze słynnym reżyserem. Jak twierdzi źródło magazynu "The Sun", sama Paltrow ma także własny pomysł na film krótkometrażowy jako uzupełnienie najnowszego teledysku piosenkarki.

Beyonce Knowles z mężem, raperem Jayem-Z oraz Gwyneth Paltrow z małżonkiem, wokalistą zespołu Coldplay - Chrisem Martinem, planują spędzić wspólne wakacje podróżując po Florydzie w przyczepach. Pary postawiły na tanie wakacje z dziećmi w rodzimych stronach, by partnerzy gwiazd mogli odpocząć po powrocie ze światowych tournee. Panie uważają, że wypad na łono natury dobrze im zrobi, a głównym celem wyjazdu jest spokojne spędzenie czasu z całą rodziną.