O występie amerykańskiej supergwiazdy Beyonce w Polsce mówiło się od kilku miesięcy. Precyzyjnie przygotowywany harmonogram światowej trasy koncertowej artystki "The Mrs Carter Show" po ostatnich poprawkach logistycznych, ujął przystanek w Warszawie. Autorka przeboju "Who Run The World (Girls)" zaśpiewa 25 maja na Stadionie Narodowym.

Program tourn,e "The Mrs Carter Show" artystka zaprezentuje na scenie Orange Warsaw Festival. Znana z perfekcjonizmu scenicznego Beyonce obiecuje "wielkie przedstawienie". Koncertem gwiazda promowała będzie swoją piątą solową płytę studyjną, która planowo ma ukazać się w kwietniu.

Beyonce Knowles należy do grona najjaśniejszych gwiazd na firmamencie współczesnej muzyki popularnej. Debiutowała w szeregach girlsbandu Destiny's Child w 1998 r. Dzięki przebojom "No, No, No", "Say My Name" czy "Independent Women" zespół trafił na listę najpopularniejszych zespołów żeńskich wszech czasów. Po nagraniu czterech płyt studyjnych, które rozeszły się w nakładzie 35 milionów kopii Destiny's Child zawiesiły działalność.

Solowa kariera Beyonce rozpoczęła się w 2002 r. od singla "Work It Out" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Austin Powers i Złoty Członek", w którym wokalistka również wystąpiła. Debiutancki solowy album "Dangerously In Love"z 2003 r. rozszedł się w ponad 12-milionowym nakładzie. Kolejne albumy wokalistki, "B'Day", "I Am... Sasha Fierce" i "4" cieszyły się podobnym powodzeniem. Za swoją dotychczasową twórczość artystka otrzymała aż 16 nagród Grammy. Prywatnie 31-letnia Beyonce jest żoną rapera Jaya-Z oraz mamą rocznej Blue Ivy.