W październiku w Nowym Jorku ruszają zdjęcia do najnowszego filmu Johna Turturro "Fading Gigolo". Obok reżysera i odtwórcy jednej z ról Johna Turturro na ekranie zobaczymy Woodyego Allena.

Film opowiada historię dwóch przyjaciół (Turturro i Allen), którzy mają problemy finansowe. Rozwiązania swoich problemów szukają w dość nietypowej profesji. Woody Allen podejmie się roli alfonsa, a Turturro będzie żigolakiem, który zakochuje się w żydowskiej wdowie.

"Ten film pokazuje podróż dwóch przyjaciół i sposób, w jaki radzą sobie z problemami" - wyjaśnił reżyser i odtwórca jednej z głównych ról John Turturro. "Pomysł na film zrodził się podczas rozmowy z moim przyjacielem. Pomyślałem, że w filmie mógłby zagrać Woody Allen, bardzo cenię jego pracę, kilka razy zdarzyło mi się z nim współpracować. Wspólnie przedyskutowaliśmy szczegóły scenariusza, kilka pomysłów spodobało się Woody'emu, kilka elementów wymaga poprawki" - dodał Turturro.

W filmie "Fading Gigolo" Allenowi i Turturro na ekranie towarzyszyć będzie Sharon Stone, Sofia Vergara, Vanessa Paradis i Liev Schreiber. Premiera filmu planowana jest na 2013 rok.