Z lokalnego banku ginie fortuna. Policja mówi o największym skoku na gotówkę w historii USA. Łupem padło 17 milionów dolarów. Policja nie wie, kim są kryminalni geniusze. Tymczasem... kupę kasy zwinął życiowy fajtłapa i trąba Steve, którym dziwnym splotem wydarzeń staje się posiadaczem furgonetki wypchanej dolarami.

Jeśli myślisz, że tylko zawodowiec może zwinąć 17 mln dolarów z pilnie strzeżonego banku, to jesteś w błędzie. Poznaj ekipę nieudaczników, którzy stoją za jednym z najsłynniejszych włamów w historii USA. Steve, mimo swojego społecznego niedopasowania, stara się rzetelnie wykonywać pracę konwojenta. Dzień w dzień transportuje cudze miliony, marząc o własnej fortunie i o zdobyciu serca koleżanki z pracy. Fantazje stają się realne, gdy Steve i jego wspólnicy postanawiają wyprowadzić grubą kasę z bankowego skarbca. Ich potencjał kryminalny jest bardzo niski, ale szturm kończy się niespodziewanym sukcesem. Od pełni szczęścia dzielą ich teraz tysiące policjantów i agentów federalnych, więc najtrudniejsze jeszcze przed nimi. Czy świeżo upieczeni milionerzy będą równie skuteczni w zacieraniu śladów, co w rabowaniu banków? (opis dystrybutora)

Amerykańska komedia akcji w reżyserii Jareda Hessa wchodzi na ekrany kin w najbliższy piątek, 21 października. W rolach głównych występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Zach Galifianakis.