Stanisława Celińska: Chrystus to facet z jajami. Marzyłam, żeby zrobić o nim spektakl

autor: Magdalena Rigamonti09.11.2016, 20:00; Aktualizacja: 25.02.2017, 12:06
Stanisława Celińska Fot. Maksymilian Rigamonti

Stanisława Celińska Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Postaci, które grałam, wymagały ode mnie ogromnego zaangażowania, dojścia do spodu, wywracania bebechów – przyznaje Stanisława Celińska w osobistej rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN DGP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Bert(2016-11-09 21:14) Zgłoś naruszenie 1310

    Najpierw weź koło i walnij się w czoło.

    Odpowiedz
  • Czytelnik(2016-11-10 07:17) Zgłoś naruszenie 135

    Bidula

    Odpowiedz
  • AKKA(2016-11-10 20:25) Zgłoś naruszenie 1211

    Za dwa lata też skończę 70 lat.Pracuję na trzech etatach.W tym jeden to własna działalność.Wygląda ta Wielka Aktorka jak , nie przymierzając , pudło. A mówią,że na wygląd trzeba zapracować.Nie chrzań, kobieto.

    Odpowiedz
  • praca czynu człowieka wolnym(2016-11-11 19:39) Zgłoś naruszenie 76

    Jakby miał jaja to by się wziął do roboty i zapracował na swoje utrzymanie a nie łaził i żebrał jak dziad czy menel.

    Odpowiedz
  • Sławek(2016-11-13 18:14) Zgłoś naruszenie 108

    Chrystus jest naszym Bogiem i Zbawicielem i należy Mu się największy szacunek i uwielbienie jako naszemu Stwórcy! Będe modlił się za tych wszystkich co tutaj wypisują takie brednie!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Marycha (2016-11-14 18:52) Zgłoś naruszenie 45

    Najbardziej święci i porządni są nawróceni. Była pani alkoholiczką, pijaczką a teraz chce pani być zastępcą matki boskiej. Hipokryzja do potęgi.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Marian Bińkowski(2016-11-14 23:01) Zgłoś naruszenie 61

    Jeżeli chodzi o jaja, to baran ma większe a więc większe możliwości artystycznej wypowiedzi, pani artystko!

    Odpowiedz
  • ela(2016-11-15 22:03) Zgłoś naruszenie 30

    skad tyle nienawisci

    Odpowiedz
  • Polak(2016-11-15 22:39) Zgłoś naruszenie 25

    Prawdziwych katooolików boli prawdziwe człowieczeństwo Chrystusa: wierzycie w Niego ale na wszelki wypadek bez jaj. A On miał JAJA. Wy nie. Nie takie. PORÓWNANIE PRZENOŚNIA METAFORA ITD. POLSKI KATOLICYZM JEST UBOGI I MORALNIE I INTELEKTUALNIE I W ZAKRESIE WYEDUKOWANIA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Historyk (2016-11-16 18:24) Zgłoś naruszenie 53

    jakaś stara zboczona seksualnie, tak jak Julia Brygiesterowa - babski bandyta

    Odpowiedz
  • sfg(2016-11-16 21:31) Zgłoś naruszenie 06

    Chrystus to postać z bajki, jeśli ma jaja, to wymyślone. Dorośnijcie wreszcie!

    Odpowiedz