- Z gotowych ścieżek nie korzystam przecież. Sam wiem dobrze, czego chcę - śpiewa Dawid Podsiadło w swojej nowej piosence „O drodze do”. Utwór powstał w ramach kolejnej odsłony kampanii „Rób to, w co wierzysz” marki Johnnie Walker.

Do piosenki zrealizowano teledysk, w którym pojawiają się ikona polskiego kina Bogusław Linda oraz legenda polskiego rapu - Sokół. Zobaczcie sami, w jaki sposób Dawidowi udaje się osiągnąć obrany cel.

- Jak pisałem utwór do projektu „Rób to, w co wierzysz”, to wiedziałem, że ma być on dynamiczny i gitarowy. Pełen wyobrażenia o rockandrollowym utworze - mówi o piosence „O drodze do” Dawid Podsiadło. Czy mu się udało? Przekonajcie się sami pod tym adresem:
(uwaga: materiał zawiera treści związane z alkoholem - tylko dla osób, które ukończyły 18 lat)

W teledysku do utworu „O drodze do” wokaliście towarzyszy Bogusław Linda. - Z Dawidem pracuje się dosyć trudno, ponieważ jest strasznie utalentowanym gościem - mówi aktor o koledze z planu.

- Dawid to absolutna czołówka, co potwierdza m.in. ostatni numer i klip z udziałem Bogusława Lindy. Cieszę się, że będzie szansa na współpracę z artystą z tak odległego mi bieguna polskiej sceny muzycznej. Będzie miazga – podsumowuje Sokół, zapowiadając jednocześnie dalsze działania z Podsiadło.

Autorem tekstu piosenki „O drodze do” jest Dawid Podsiadło, natomiast muzykę skomponował razem z Olkiem Świerkotem. Teledysk do piosenki wyreżyserował Marcin Filipek.