Babylon Raus istnieją od ponad dekady, ale na pierwszy materiał, „Greatest Hits”, zdecydowali się dopiero teraz. Na płycie w reggae klimacie z naleciałościami wielu innych gatunków poruszają poważne tematy dotyczące kryzysu duchowości, relacji międzyludzkich czy konsumpcjonizmu.
Media

Kapela ma za sobą sporo koncertów, w tym m.in. na Grand Festival Róbrege, czy Ostróda Reggae Festival. W ramach promocji albumu „Greatest Hits” zagrają serie niespodziewanych koncertów w różnych miejscach Polski na specjalnie do tego celu skonstruowanej mobilnej scenie.

Skład zespołu stanowią muzycy z Polski, Kuby i Senegalu.

Pako Sarr - pochodzi z Dakaru, do Polski przyjechał w 2007 roku. Wokalista, gitarzysta, producent muzyczny. Założyciel Pako Sarr Band oraz konceptu socjo-kulturalnego UP (United People's). Wraz z Mamadou Dioufem współtworzy senegalski zespół Djolof-Man. Jest aktywnie działającym artystą na scenie world music, koncertującym na całym świecie.

Tony Junior B.I.G.- mieszka w Polsce od 2004 roku. Wokalista i tancerz, był członkiem jednego z najsłynniejszych kubańskich zespołów hip-hopowych Impacto. Pochodzi z Santa Clara, kolebki rewolucji.

Budzik - perkusista, współpracował m.in z T. Love, Sistars.

MesBrutah - klawiszowiec, warszawski DJ, producent muzyczny i realizator dźwięku. Współpracował m.in. z Warsaw Electronic Festival.

Niedźwiedź - gitarzysta, wokalista, producent muzyczny. Grał m.in w zespołach Bakszysz i Habakuk. Producent m.in. albumów Piotra Machalicy i Andrzeja Grabowskiego.

Piroman - basista i Dj. Gra w zespole Red Lips. Producent muzyczny i realizator nagrań.

tj (foj) - producent muzyczny, wokalista, gitarzysta i realizator nagrań. Od ponad 20 lat gra na gitarze w T. Love.