Co ciekawego warto zobaczyć? Polecamy dobre koncerty i wydarzenia
NOWY SPEKTAKL POŻARU W BURDELU w warszawskim Teatrze Polskim. W lutym i marcu można obejrzeć tam „Zemstę bogów”, czyli „hollywoodzki musical słowiański”.
NIESPEŁNIONE MIŁOŚCI – to nazwa walentynkowego przeglądu w stołecznym kinie Iluzjon. Przez weekend można sobie odświeżyć kilka filmowych klasyków, chociażby „Casablankę” i „Przeminęło z wiatrem”.
DISCLOSURE NA WARSZAWSKIM TORWARZE. Jeden z najgłośniejszych obecnie zespołów grających taneczną elektronikę wystąpi jutro (13.02). Koncert został wyprzedany.
SOLOWY PROJEKT OLVE EIKEMO , lidera Immortal, Abbath w Polsce. Koncert w najbliższy wtorek w stołecznej Proximie.
PUSTKI ZAGRAJĄ MATERIAŁ Z ALBUMU „WYDAWAŁO SIĘ” w Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki. Koncert w walentynki.
STEPHAN STEPHENSEN aka President Bongo z grupy Gus Gus w gdańskim klubie B90. Islandczyk wystąpi podczas imprezy Bułka Paryss’ka w sobotę (13.02).
IRLANDZKI ZESPÓŁ KODALINE ponownie w Polsce. Indierockowo-folkowy band zaprezentuje się w warszawskim klubie Palladium 18.02.
TRIBUTE TO MILES DAVIS – koncert walentynkowy w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Jazzowy wieczór odbędzie się w ramach cyklu Electro Acoustic Beat Sessions.
DAWID PODSIADŁO WRACA NA TRASĘ promującą swój drugi solowy album. W najbliższych dniach zagra m.in. w Opolu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Rzeszowie. Większość koncertów jest już wyprzedana.
PIERWSZY SOLOWY KONCERT LIDERA THE AFGHAN WHIGS W POLSCE. Greg Duli wystąpi 18.02 w Stodole w Warszawie. Gościem koncertu, na którym Greg zaprezentuje materiał solowy oraz który współtworzył z innymi muzykami, będzie Manuel Agnelli, wokalista włoskiej grupy Afterhours.