Bez zobowiązań? Na jedną noc? Życie paczki singielek z nowojorskiej metropolii wiruje w rytmie imprez w nocnych klubach. "W stosunkach damsko-męskich granicą jest pewna liczba drinków" - słyszy początkująca od pewnej siebie koleżanki.

Istnieją szczęśliwi single, nieszczęśliwi single i jest jeszcze... Alice. I Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. W Nowym Jorku roi się od singli poszukujących drugiej połówki — nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. Tym, co łączy ich wszystkich, miotających się w gąszczu zaczepnych sms-ów i przygód na jedną noc, jest potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym, stale ewoluujących definicji, miłości. Poszukiwanie szczęścia w mieście, które nigdy nie śpi dawno nie było tak ekscytujące...

Amerykańska komedia romantyczna w reżyserii Christiana Dittera wchodzi na ekrany polskich kin już w najbliższy piątek, 12 lutego. W rolach głównych występują: Dakota Johnson, Rebel Wilson oraz Alison Brie.