Co ciekawego warto zobaczyć i posłuchać w najbliższym czasie? Mamy kilka propozycji
„RAPSODIA / DWA GOŁĘBIE” – opera z londyńskiego Royal Opera House na ekranach kin sieci Multikino. Pokaz opery na żywo w najbliższy wtorek.
PRACE EDUARDO CHILLIDY, znakomitego hiszpańskiego rzeźbiarza, w galerii Awangarda BWA Wrocław. Ekspozycja czynna do połowy marca.
NOWA WYSTAWA W CSW ŁAŹNIA w Gdańsku. Można oglądać nowy film „Dzięki uprzejmości artysty” oraz instalację „Chamber Music” artysty Piotra Bosackiego.
ELLIE GOULDING NA TORWARZE. Wokalistka pojawi się na warszawskiej scenie 23.01 około godz. 21. Wcześniej będzie można usłyszeć Sarę Hartman.
NOIZ FESTIVAL W GDAŃSKU. 23.01 w klubie B90 będzie można poznać artystów berlińskiej wytwórni 50Weapons, która w zeszłym roku zakończyła działalność po 10 latach aktywności. Dla fanów elektroniki zagrają: Modeselektor, Benjamin Damage, Shed i FJAAK.
RAPERKA LITTLE SIMZ W STOLICY. Młoda Brytyjka wystąpi 22.01 w klubie Miłość. Będzie można usłyszeć m.in. materiał z jej debiutanckiej płyty „A Curious Tale of Trials + Persons”.
INDIEROCKOWA FORMACJA THE PAPER KITES z Melbourne na dwóch koncertach w Polsce. Zespół zagra 22 stycznia w Pod Minogą w Poznaniu i dzień później w warszawskiej Hydrozagadce.
PIERWSZA EDYCJA ATTENTION PLEASE! FESTIVALU w Warszawie. 23 stycznia w Klubokawiarni Chłodna 25 wystąpią: Zimowa, The Freuders, Control The Weather.
WOKALISTKA LARI LU zaprezentuje się na scenie Open Stage w Stodole. Jej warszawski koncert (22.01) poprzedzi występ Milky Wishlake’a, który zagra materiał z debiutanckiej płyty (premiera w lutym).