Trzy podwójne zaproszenia na warszawski spektakl "...coś jeszcze musiało być" do wygrania w konkursie, który organizujemy wspólnie z Teatrem Żydowskim

W dniach 22-24 stycznia w Teatrze Żydowskim w Warszawie zobaczymy po raz pierwszy od grudniowej premiery spektakl „...coś jeszcze musiało być” na podstawie opowiadań Hanny Krall w reżyserii Izabelli Cywińskiej.

Izabella Cywińska od dawna przymierzała się by przenieść na scenę opowiadania Hanny Krall. Raz tylko zaadaptowała jej teksty, realizując „Drugą matkę” dla Teatru TV (1999). Obok Myśliwskiego Krall należy do najwyżej cenionych przez Cywińską autorów współczesnych. O jej ascetycznych reportażach, materii najtrudniejszej do przeniesienia na scenę, w których tak mało słów nasyconych tajemnicą i metafizyką, ktoś powiedział: „aneks do Biblii”.

Więcej o spektaklu>>>

Konkurs

Do wygrania mamy dla Państwa trzy podwójne zaproszenia na spektakl "...coś jeszcze musiało być", który odbędzie się w terminach: 22, 23, 24 stycznia 2016 r. (spektakle w niedziele grane są o 18.00, w pozostałe dni o 19.00) w warszawskim Teatrze Żydowskim (Warszawa, Plac Grzybowski 12/16).

Do wyboru trzy terminy:

  • piątek, 22 stycznia br., godz. 19.00
  • sobota, 23 stycznia br., godz. 19:00
  • niedziela, 24 stycznia br., godz. 18:00

Zadaniem Uczestników Konkursu, jest odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi książka Hanny Krall wydana przez wydawnictwo Iskry w 1972 roku?

Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy konkurs@gazetaprawna.pl (tytuł maila „Coś jeszcze musiało być”).

W mailu należy podać: odpowiedź, imię i nazwisko oraz wybrany termin (piątek, sobota lub niedziela).

Wygrywają trzy pierwsze osoby, która prześlą prawidłową odpowiedź. Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Regulamin konkursu