Zbliżają się 6. urodziny Och-Teatru, które świętować będziemy już w sobotę 16 stycznia 2016. Z tej okazji teatr przygotował niespodziankę dla widzów.

Dziękując wszystkim za dotychczasowe dobre i intensywne lata, Och-Teatr zagra 16 stycznia dwa spektakle pt. "Udając ofiarę", czyli najnowszą premierę w reżyserii Krystyny Jandy. Pierwszy spektakl urodzinowy - o 16:00 - będzie prezentem dla widzów i bezpłatne zaproszenia na ten spektakl Widzowie będą mogli odebrać od poniedziałku 11 stycznia od 10:00 w kasach Och-Teatru. Każdy widz będzie mógł otrzymać maksymalnie 2 bezpłatne bilety. Natomiast na drugi spektakl urodzinowy - grany o 19:30 - nadal jeszcze można kupić bilety w regularnych cenach, zarówno w kasie teatru lub online na stronie www.ochteatr.com.pl

"Udając ofiarę" to przedstawienie, którego premiera odbędzie się w Och-Teatrze już w piątek 8 stycznia 2016 r. Reżyserująca spektakl Krystyna Janda przeniosła na scenę jeden z najważniejszych i najciekawszych współczesnych dramatów, napisany przez braci Olega i Władimira Presniakow. W tej opowieści o współczesnej Rosji śmiech splata się z przerażeniem - poznajemy w niej Walę, który mimo że jest absolwentem uniwersytetu, wybiera dość niespotykaną pracę w policji: udaje ofiary podczas wizji lokalnych. Na scenie pojawi się plejada znakomitych aktorów: Izabela Dąbrowska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Romanowska, Agata Sasinowska, Bilguun Ariunbaatar, Piotr Borowski, Mirosław Kropielnicki, Sylwester Maciejewski, Adam Serowaniec, Jędrzej Taranek i Michał Żurawski.