Co zrobić, gdy mąż odchodzi, a lista rachunków do opłacenia wcale się nie zmniejsza? Przed takim dylematem staje bohaterka serialu „Lista klientów”, Riley Parks (w tej roli Jennifer Love Hewitt). Kobieta zmuszona przez los, zaczyna prowadzić podwójne życie. Na premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu kanał CBS Europa zaprasza w niedziele od 20 września od 21:00.
Reklama

Riley Parks mieszka wraz z rodziną w małym miasteczku w Teksasie. Atrakcyjna, młoda kobieta ma męża Kyle’a (Brian Hallisay, Snajper) oraz dwójkę dzieci. Niestety bezrobocie Kyle’a i kłopoty finansowe powodują coraz większe napięcia. Riley szuka pracy jako wykwalifikowana masażystka. Kiedy trafia do eleganckiego SPA prowadzonego przez czarnoskórą Georgię (Loretta Devin, Zgon na pogrzebie, Boston Public), wydaje się, że rodzina Parksów ma szansę wyjść na prostą. Jednak niespodziewanie Kyle odchodzi.

Riley jest załamana nie tylko końcem związku, ale także pogłębiającymi się problemami finansowymi. Aby rodzina przetrwała, decyduje się przyjąć ofertę Georgii i rozszerzyć wachlarz świadczonych klientom usług… Od tej pory prowadzi podwójne życie. Na szczęście zawsze może liczyć na Georgię i swoją przyjaciółkę Lacey (Rebecca Field).

Na premierowe odcinki serialu „Lista klientów” kanał CBS Europa zaprasza w niedziele od 20 września o 21:00 i 22:00.