Trzy podwójne zaproszenia na koncert zespołu De/Vision (16 listopada - Progresja) do wygrania w konkursie, który organizujemy z serwisem eBilet.pl.

Nagrodą w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na koncert zespołu Hunter, który odbędzie się 16 listopada o godzinie 19:00 w warszawskim klubie Progresja ( ul. Generała Sylwestra Kaliskiego 15a).

Zadaniem uczestników jest opisanie ulubionego utworu zespołu De/Vision. Prześlij uzasadnienie w formie tekstu do 500 znaków (ze spacjami) na adres konkurs@gazetaprawna.pl (tytuł maila "Konkurs De/Vision"). Troje zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Regulamin konkursu

W sobotę 16 listopada 2013 w warszawskim Klubie Progresja wystąpi DE/VISION, legendarna niemiecka formacja, będąca jednym z pionierów muzyki Synthpop. Będzie to jedyny koncert zespołu w Polsce w ramach trasy: „25 Years, The Best Of… Tour 2013”, świętującej 25-lecie działalności. Podczas tego dawno wyczekiwanego i pierwszego w Warszawie koncertu, DE/VISION zaprezentują ponad 2-godzinny show. Fani będą mogli usłyszeć najważniejsze i najbardziej popularne utwory ze wszystkich 12 albumów zespołu !

Bilety na koncert są wciąż dostępne w serwisie eBilet.pl