Zespół Depeche Mode zapowiada kolejny koncert w Polsce. Grupa - po lipcowym koncercie w Warszawie - wystąpi 24 lutego 2014 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety będą w sprzedaży od 5 kwietnia.

Jak informuje organizator koncertów firma Live Nation, z uwagi na olbrzymie zainteresowanie koncertem na Stadionie Narodowym w Warszawie, który odbędzie się 25 lipca, zespół ogłosił, że parę miesięcy później zagra kolejny koncert w Polsce w ramach trasy "Delta Machine World Tour".

Według organizatorów na letni koncert w stolicy wielu fanów zespołu nie zdążyło kupić biletów.

Letnia, europejska trasa obejmująca koncerty na stadionach i podczas festiwali już odniosła olbrzymi sukces sprzedażowy - na kilka miesięcy przed koncertami większość z 38 imprez już jest wyprzedana.

Zespół świętuje ponad trzy dekady na muzycznej scenie; sprzedał dotąd ponad 100 mln płyt. Za kilka dni do sklepów trafi długo oczekiwany 13 studyjny album Depeche Mode "Delta Machine".

Fani w Polsce będą mieli kolejną szansę zobaczenia występu Dave'a Gahana, Martina Gore i Andy'ego Fletchera 24 lutego 2014 roku w Łodzi. Bilety na łódzki koncert w cenach od 220 do 385 zł wejdą do sprzedaży 5 kwietnia na www.LiveNation.pl.

To kolejny koncert Depeche Mode w Łodzi. W lutym 2010 roku zespół dał dwa koncerty w Atlas Arenie, które wywołały zachwyt kilkudziesięciu w sumie tysięcy fanów.