Ze względu na bezpieczeństwo zespołu aktorsko-realizatorskiego, związanego z możliwością zagrożenia zarażeniem COVID-19, informuję, że jesteśmy zmuszeni odwołać premierę spektaklu “2020: Burza” - poinformowała w piątek PAP Kaja Stępkowska z TR Warszawa.

"Dziś otrzymaliśmy informację, która stawia nas w sytuacji podjęcia bardzo trudnej decyzji. Ze względu na troskę o bezpieczeństwo zespołu aktorsko-realizatorskiego, związanego z możliwością zagrożenia zarażeniem COVID-19, z ogromną przykrością w imieniu zespołu TR Warszawa informuję, że jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszą premierę spektaklu +2020: Burza+ w reż. Grzegorza Jarzyny oraz streaming spektaklu zaplanowany na sobotę" - napisała rzeczniczka prasowa TR Warszawa Kaja Stępkowska.

Wyjaśniła, ze informacje na temat nowych terminów prezentacji spektaklu "2020: Burza" zostaną podane "w najbliższym możliwym czasie".

"Zgodnie z regulaminem możliwa będzie wymiana biletów na spektakl +2020: Burza+, który miał odbyć się 6 listopada w TR Warszawa/ATM Studio na voucher. Możliwy jest również zwrot kosztów. W sprawie wymian na vouchery i zwrotów prosimy o kontakt mailowy z kasą TR Warszawa kasa@trwarszawa.pl lub pod numerem telefonu tel. 505 283 185" - czytamy w przesłanej informacji.

Stępkowska poinformowała również, że "wszystkie widzki i widzowie, którzy kupili bilety na spektakl streamingowany 7 listopada br., dostaną wkrótce informację mailową dotyczącą możliwości wymiany biletów na kolejny streamingowy tytuł z repertuaru TR Warszawa".