GazetaPrawna.pl oraz Fundacja Legalna Kultura serdecznie zapraszają do udziału w przedświątecznym konkursie. Do wygrania m.in. zestaw książek noblistki Olgi Tokarczuk.
Uwaga: konkurs zakończony. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za udział i nadesłane odpowiedzi. Troje laureatów (I, II i III miejsca) otrzymało powiadomienia mailowe o przyznanych nagrodach.

Zadanie konkursowe

Zadaniem uczestnika konkursu jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego korzystanie z legalnych źródeł kultury jest postawą fair wobec twórców?

Maksymalna długość odpowiedzi: 1500 znaków (liczonych bez spacji).

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres mailowy hubert.rabiega@infor.pl (tytuł maila „konkurs”). Na odpowiedzi czekamy do 23 grudnia 2019 r.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wyłonimy trzech laureatów (przyznamy I, II i III miejsce), którzy otrzymają nagrody za najlepsze odpowiedzi. O przyznaniu nagrody laureat zostanie poinformowany mailowo.

Nagrody

  • I miejsce: zestaw trzech książek Olgi Tokarczuk: „Księgi Jakubowe”, „Opowiadania bizarne" i „Bieguni" oraz płyta CD „Harmonia Świąt" Marcina Wyrostka, z autografem artysty;
  • II miejsce: zestaw dwóch książek: pierwsza autorstwa Joanny Kulmowej i Wisławy Szymborskiej „Tak wygląda prawdziwa poetka, podciągnij się! Listy”, druga „Kuchnia Iwaszkiewiczów. Przepisy i anegdoty” autorstwa Marii Iwaszkiewicz wraz z płytą CD „Harmonia Świąt" Marcina Wyrostka z autografem artysty;
  • III miejsce: książka autorstwa Joanny Kulmowej i Wisławy Szymborskiej „Tak wygląda prawdziwa poetka, podciągnij się! Listy” oraz płyta CD „Harmonia Świąt" Marcina Wyrostka z autografem artysty.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej:

Regulamin konkursu >>>

Konkurs organizowany jest przez Fundację Legalna Kultura (www.legalnakultura.pl) we współpracy z redakcją serwisu gazetaprawna.pl w ramach społecznej kampanii edukacyjnej Legalna Kultura. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.