Irlandzka wokalistka Sinead O'Connor przeszła na islam

26.10.2018, 10:00; Aktualizacja: 26.10.2018, 12:28
Sinead O'Connor

Sinead O'Connor (2008)źródło: ShutterStock

Znana na całym świecie irlandzka wokalistka Sinead O'Connor ogłosiła na swoim koncie na Twitterze, że przeszła na islam i od teraz nazywa się Szuhada (Shuhada) Davitt - poinformowała w piątek agencja Associated Press.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • okon(2018-10-26 13:48) Zgłoś naruszenie 101

    pytanie pierwsze- dlaczego ten news jest w dziale muzyka ? drugie pytanie - dla kogo to jest ważne , UK to kraj multikulturowy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • remick(2018-10-26 15:35) Zgłoś naruszenie 80

    "... ale w okolicach świtu zostałem nagle i dość brutalnie z błogostanu spania wyrwany. Usłyszałem coś jakby modulowane jęki co jakiś czas zamierające na kilka sekund, po czym wybuchające ponownie, z tą samą siłą". Pięć razy dziennie bedzie mogla w burce z minaretu śpiewac wzywając muzułmanów do modlitwy. No to, "Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam...." beda odspiewywali muzułmanie.

    Odpowiedz
  • Starry(2018-10-26 18:54) Zgłoś naruszenie 810

    "W ostatnich latach otwarcie mówiła o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. 8 grudnia artystka skończy 52 lata" --- typowa "wajcha" PAP-owska. Chrześcijanką może być, muzułmanką nie. Bycie muzułmaninem to aberracja psychiczna, o czym NA SAMY KOŃCU (=podsumowanie informacji) informuje nas Państwowa Agencja Prasowa. I nie dość że muzułmanka, to jeszcze stara ropucha, podaje tzw agencja prasowa. Jakie BBC, taki PAP...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • chwilowy kaprys...(2018-10-27 16:47) Zgłoś naruszenie 202

    za 5 minut się jej znudzi i przejdzie na Buddyzm...

    Odpowiedz
  • rango(2018-10-28 06:40) Zgłoś naruszenie 151

    Mam nadzieję, że odtąd zaprzestanie publicznych występów przed mężczyznami oraz, że nie zobaczymy jej inaczej jak tylko w burce.

    Odpowiedz
  • Marlena(2018-10-29 07:58) Zgłoś naruszenie 315

    coraz wiecej ludzi przechodzi na islam,bo to jest religia naturalna i prosta.jest jeden Bog ,bez jakichs synow (Po co Wwszechmogacemu syn ?) ,bez dziewic i dziewiczych narodzin (Po co jakies narodziny temu,co stworzyl caly Wwszechswiat ?) ,bez zaklamanego Watykanu,bez zarlocznych,nienasyconych,czarnych pasozytow i tak dalej.Nie dziwie sie jej,dziwie sie tylko ,po co komus w ogole jakakolwiek religia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • szybko dostanie w ciry...(2018-10-29 08:19) Zgłoś naruszenie 50

    i ze łzami w oczach wróci do normalności.

    Odpowiedz
  • nunu(2018-10-29 22:10) Zgłoś naruszenie 41

    Droga Marlenko oj czytając twój komentarz nabieram przekonania, że jeszcze wielokrotnie w swoim życiu dziwić się będziesz.

    Odpowiedz
  • lopez(2018-10-30 13:07) Zgłoś naruszenie 60

    "W ostatnich latach otwarcie mówiła o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym". To nawet pasuje.

    Odpowiedz
  • Julian(2018-10-30 21:50) Zgłoś naruszenie 00

    Biedna

    Odpowiedz
  • Norbi(2018-10-31 09:38) Zgłoś naruszenie 10

    zastanawiajace... Ostatnio, w Gruzji, w jednym z bliskich miasteczek przy granicy z Turcją, po zauważeniu meczetu a nie dostrzezeniu kościoła zpaytałem o wiarę w tamtym miejscu wyznawaną. Generalnie jest chrześcijaństwo ale zwiększa się liczba muzułmanów. Nie dziwi to z racji poszukiwań ludzi "trendy" zajęć w dobie "zakrętu" kościoła katolickiego. Ale na moje pytanie o przyczyny rozmówica lokalny podał "pieniądze".Wyjaśniono mi, że przechodząc na islam w tym miasteczku otrzymuje sie wsparcie finansowe oraz nauki. Wot i wiara - pomyślałem - szkoda, że w siłę "pieniądza" :(

    Odpowiedz
  • Norbi(2018-10-31 09:44) Zgłoś naruszenie 00

    Dodam, że wszelkie komentarze wskazujące na lepszość jednej religii nad drugą są bezsensowne. A wyszydzanie jakijkoliwiek wiary świadczy o poziomie osoby dobierającej słowa. Z pewnością jest to naruszenie. Rozmowa o wierze to jak rozmowa o ulubionych kolorach - dla jednego jeden jest lepszy a dla drugiego inny.

    Odpowiedz
  • kay(2018-10-31 13:13) Zgłoś naruszenie 10

    Teraz powinna się przeprowadzić do Arabii Saudyjskiej, kraju inteligentnych i myślących ludzi. 100% muzułmanów.

    Odpowiedz