Ambitny prokurator i pościg dresiarzy. Festiwal Kamera Akcja szuka nowych talentów

10.10.2018, 10:53; Aktualizacja: 10.10.2018, 11:12
W skład tegorocznego jury, wyłaniającego najlepszy krótkometrażowy film i najlepszą animację festiwalu, wejdą: Joanna Łapińska – dyrektorka programowa Transatlantyk Festival, Ada Minge – filmoznawczyni, odpowiedzialna za PR w firmie dystrybucyjnej M2 Films i Filip Marczewski – reżyser, wykładowca w STUDIO PRÓB w Szkole Wajdy. W obradach jury wezmę także udział blogerzy akredytowani na 9. FKA.

W skład tegorocznego jury, wyłaniającego najlepszy krótkometrażowy film i najlepszą animację festiwalu, wejdą: Joanna Łapińska – dyrektorka programowa Transatlantyk Festival, Ada Minge – filmoznawczyni, odpowiedzialna za PR w firmie dystrybucyjnej M2 Films i Filip Marczewski – reżyser, wykładowca w STUDIO PRÓB w Szkole Wajdy. W obradach jury wezmę także udział blogerzy akredytowani na 9. FKA.źródło: ShutterStock

Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się kolejna edycja Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja. Nagrodą za najlepszą etiudę jest udział w rocznym kursie w Wajda School.  Werdykt poznamy 21 października podczas zamknięcia Festiwalu w Kinie Z w Szkole Filmowej w Łodzi.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie