Koncert „Whitney — Queen of the Night” hołdem dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów — Whitney Houston. Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, wydarzenie nareszcie zawita do Polski i ruszy w trasę koncertową.

Podczas widowiska widzowie będą mogli usłyszeć największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie wykonywane były podczas występów artystki. Nie zabraknie takich hitów jak: „I Have Nothing”, „I Wanna Dance with Somebody”, „One Moment in Time” czy „I Will Always Love You”. W rolę Whitney wciela się gwiazda londyńskiego West Endu - Shanice Smith. Całość, aż kipi od detali o które zadbali brytyjscy producenci.  Wizerunek artystów, w tym samej Shanice inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy.

Jeśli dodać do tego wspaniałą obsadę, składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy, a także oszałamiającą grę świateł, to mamy rarytas nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z bogatą twórczością artystki. 

Terminy koncertów: 

  • 4-5.12.2018 Poznań / Sala Ziemi
  • 6.12.2018 Wrocław / Hala Orbita
  • 7.12.2018 Toruń / Aula UMK
  • 8.12.2018 Gdynia / Gdynia Arena
  • 10.12.2018 Warszawa / Torwar

Szczegóły na: www.whitney.pl