statystyki

Wołanie ze studni polskiej franczyzy [RECENZJA "Franczyza. Fakty i mity"]

03.08.2018, 07:14; Aktualizacja: 03.08.2018, 08:18
książki

W Polsce systemów franczyzowych jest przeszło tysiąc.źródło: ShutterStock

Daniel Dziewit to jeden z tych niewielu w Polsce autorów, którzy konsekwentnie i na własnych zasadach pokazują czytelnikom podszewkę polskiej transformacji ekonomicznej. Dajcie mu szansę, a zabierze was w ważne miejsca i pokaże ciekawych ludzi. Możliwe, że znacie ich z widzenia, jednak czytając Dziewita zrozumiecie, że o problemach, które opisuje, mówi się u nas zdecydowanie zbyt rzadko.

Jego pierwsza książka (z 2015 r.) nosiła tytuł „Przeliczeni. Tajemnice galerii handlowych” i była oparta na wątku autobiograficznym. Opowiadała historię drobnych polskich przedsiębiorców branży handlu i usług, którzy próbowali robić interesy we współpracy z galeriami handlowymi, powstającymi wtedy jak grzyby po deszczu na polskiej prowincji. Książka była zapisem ich starcia z większym i silniejszym kontrahentem. Starcia pod wieloma względami przegranego. Pokazywała wypychanie ich z rynku, spirale długów, psychiczne załamania. Dziewit nie ukrywał, że sam był jednym z „przeliczonych”.


Pozostało 69% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ

Reklama

Komentarze (3)

  • opiekunnestbank(2018-08-18 12:21) Zgłoś naruszenie 01

    Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank pl

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie