Postapokaliptyczny serial sztuk walki „Kraina bezprawia” (ang. „Into the Badlands”) powróci z 3. sezonem w poniedziałek 18 czerwca o 22:00, wyłącznie na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

W 3. sezonie Sunny (Daniel Wu, Tomb Rider), który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost, Wysyp żywych trupów) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham, Daphne) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura, Wonder Woman) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides, Parenthood), ani Walda (Stephen Lang, Avatar), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady, Fringe: Na granicy światów) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus, Westworld), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim (Babou Ceesay, Guerilla), przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.

W obsadzie zobaczymy także Aramisa Knighta (Gra Endera) wcielającego się w postać M.K., Lorraine Toussaint (Orange is the New Black) w roli Cressidy, Ellę-Rae Smith (Klika) jako Nix, Lewisa Tana (Iron Fist) w roli Gaiusa, a w postać Castora wcieli się Dean-Charles Chapman (Gra o Tron).

„Kraina bezprawia” to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar (Smallville) oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher (Django) i Michael Shamberg (Contagion: Epidemia strachu) a także David Dobkin (Sędzia), Stephen Fung (Tai Chi Zero), Michael Taylor (Szpiedzy z Waszyngtonu) oraz Daniel Wu.

Premiera 3. sezonu „Krainy bezprawia” wyłącznie na kanale AMC, w poniedziałek 18 czerwca o 22:00.