Wilhelm Sasnal: Bardziej niż januszów boję się sprytnych nacjonalistów w koszulach pod krawatem

autor: Malwina Wapińska16.06.2017, 12:00; Aktualizacja: 16.06.2017, 13:22
Wilhelm Sasnal

Wilhelm Sasnalźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Albert Zawada Agencja Gazeta

Bardziej niż januszów boję się nacjonalistów w koszulach pod krawatem. Miałbym życzenie: żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki gnój do kanału

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • xyz(2017-06-21 11:38) Zgłoś naruszenie 00

    Gość nie ma pojęcia o czym mówi. Czytaj więcej panie Sasnal, książek a nie Gazety Wyborczej.

    Odpowiedz
  • ZX(2017-06-18 07:07) Zgłoś naruszenie 10

    Urodzilem sie w latach 70-tych ale nie chce aby Wilhelm wypowiadal sie glosem mojego pokolenia. Jestem artystą ale nie potrzeboje blyszczec i otrzymywac orderu od Bronka K Zastanawia mnie tez ktora patriotka matka nazwala syna Wilhelm? Czego Jaś sie nie nauczyl w domu tego Jan nie bedzie umial. Powierzchownosc w wypowiedziach i mysleniu polaczona z ogonem pawia nie zacheca do glebszej analizy lewackich dziel. Powierzchowna Europa szaleje za powierzchowną sztuką.

    Odpowiedz
  • stncls67(2017-06-17 17:01) Zgłoś naruszenie 01

    Wszy wsiadły na ogon lwa i krytykują go za to, że wszedł na najwyższą gałąź.

    Odpowiedz
  • Drukarz(2017-06-17 15:41) Zgłoś naruszenie 00

    Przejrzałem prace pana artysty w necie, dużo tam swastyk, Hitlera i Merkel. Imię Wilhelm jednak ciąży artystycznie...

    Odpowiedz
  • Bert(2017-06-17 14:31) Zgłoś naruszenie 41

    A co to za geniusz. Wygląda jak żul. Czy założył na raz pięć prezerwatyw tył naprzód w Teatrze powszechnym.

    Odpowiedz
  • Bert(2017-06-17 14:28) Zgłoś naruszenie 60

    DGP promuje lewacką mowę nienawiści.

    Odpowiedz
  • Janusz(2017-06-17 10:56) Zgłoś naruszenie 52

    Ja najbardziej się boję tępych Wilhelmów.

    Odpowiedz
  • arady(2017-06-17 10:51) Zgłoś naruszenie 51

    Sasnalu, Sasnalu, idź i się doucz. To lewaki sprowadziły na Europę największe nieszczęścia. Przypomnę ci Sasnalu, że komuniści i naziści - to są ruchy lewackie. KPZR i NSDAP to organizacje lewackie, jak sama nazwa wskazuje. Teraz euro-lewaki importują wojnę do Europy i przez nich znowu giną niewinni ludzie. Skoro jesteśmy w stanie wojny z lsIamem, w zasadzie nieustającej od chwili powstanie tego prądu religijnego, to trzeba być skońćzonym lewakiem, żeby wrogów naszej cywilizacji sprowadzać do siebie. To jakby w II RP sprowadzano do Polski nazistowskich lewaków, żeby ci mogli łatwiej utworzyć V kolumnę. Nawet małe dziecko wie, że nie należy na siłę mieszać kultur, któr same się przez tysiąc lat nie były w stanie zmieszać.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-06-16 22:45) Zgłoś naruszenie 51

    "Ludzie kultury pokazują dziś, że nie dali się złamać ani skorumpować przez władzę". Za każdym razem gdy czytam lub słucham takie rzeczy zaczyna pobrzmiewać w mojej głowie Kazik i jego "Artyści".

    Odpowiedz
  • Era(2017-06-16 22:24) Zgłoś naruszenie 123

    Pamietam jak w Londynie byłam na jego wystawie w Saatchi Gallery i byłam z niego absolutnie dumna, ale jak czytam te jego lewacko-liberalne wywody, to serio załamana jestem, kolejny artysta milioner, ktory nie ma pojęcia o tym jakie przemiany dzieją się w Europie i co to niesie ze sobą dla zwykłych ludzi. I te wychwalanie Grossa, przecież ten człowiek nienawidzi Polaków, Sasnal byłeś kiedykolwiek w Jedwabnem, ze cokolwiek śmiesz o tym mówić? Moja ciocia tam żyła w czasie wojny i zapamiętaj sobie, ze Polacy tez mieli dzieci i chcieli przeżyć wojnę, jak Niemcy przyszli i powiedzieli: albo Oni albo Wasze dzieci, to wybór był tragiczny, ale niestety jedyny. Mieli pójść na rzeź razem, żeby Twoje lewackie poglądy 70 lat później czuły się z tym lepiej? NIe masz pojęcia co to jest wojna i jakich dramatycznych wyborów dokonywali ludzie w tamtych czasach.

    Odpowiedz
  • janusz100dulski(2017-06-16 22:16) Zgłoś naruszenie 61

    Wilhelm Sasnal I : ."..mam więcej równowagi i spokoju, ....To, co w sobie cenię, to spokój i powściągliwość......Żałuję tylko, że nie mam już w sobie takiej ekscytacji jak kiedyś." Wihelm Sasnal II : "...Polska jest wyjątkowym krajem, jeśli chodzi o zawiść i złość, która w nas kipi..... Nie wyobrażam sobie, żebym mógł przy jednym stole spokojnie rozmawiać z kimś, kto głosuje na PiS....Miałbym życzenie: żeby przyszedł taki deszcz, który zmiótłby cały ten endecki **** do kanału." Spokój i powściągliwość żmii.

    Odpowiedz
  • anty-wilhelm(2017-06-16 19:23) Zgłoś naruszenie 104

    A ja nie trawię wilhelmów - bufonów i zsiadłych artychów. Kolejny cham, który doczepił się imienia Janusz. Nie mam na imię Janusz, ale paru moich kolegów tak.

    Odpowiedz
  • Henek(2017-06-16 18:58) Zgłoś naruszenie 104

    Sasnal artysta? Taki to moze Trumpowi buty za darmo czyscic! He he he he he

    Odpowiedz
  • ojtak(2017-06-16 18:13) Zgłoś naruszenie 112

    Sasnal taki Fake News

    Odpowiedz
  • wgląd(2017-06-16 18:05) Zgłoś naruszenie 113

    Zacznij od siebie , człowieku

    Odpowiedz
  • nibykimjest(2017-06-16 18:01) Zgłoś naruszenie 124

    Facet siedzi tu , żeby pluć we własne gniazdo ?

    Odpowiedz
  • hnn(2017-06-16 17:50) Zgłoś naruszenie 112

    Facet projektuje swoje stany emocjonalne na Polaków. Czy jest ślepy ?

    Odpowiedz
  • Zib(2017-06-16 16:21) Zgłoś naruszenie 195

    Powiem jak artsta artyscie: łajza wylazi z Sasanala... Jak mu tak zdegenerowana Europa pasi, to droga wolna!

    Odpowiedz
  • Gerhard(2017-06-16 16:14) Zgłoś naruszenie 132

    Głębia tych wynurzeń po prostu zwala z nóg... Myślałem że GP to poważna gazeta.

    Odpowiedz
  • lolo(2017-06-16 15:51) Zgłoś naruszenie 184

    A coś ty sasnal taki strachliwy, nie pękaj ale burak to jednak jesteś

    Odpowiedz