FERIE FILMOWE DLA DZIECI w kinie Muranów. W dniach 1–12.02 w warszawskim kinie maluchy będą mogły obejrzeć m.in. „Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele” oraz „Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”.

„TRAVIATA” NA ŻYWO z Royal Opera House w Londynie. Operę Verdiego będzie można zobaczyć w sieci Multikino 4 lutego.

WYSTARTOWAŁA WYSTAWA „Wojciech Zamecznik: Foto-graficznie”. W warszawskiej Zachęcie można oglądać ponad 300 obiektów, w tym makiety projektów graficznych, fotografii oraz dwa filmy. Dla fanów fotografii i polskiego plakatu ekspozycja obowiązkowa.

„MODNA I JUŻ! MODA W PRL” – w krakowskim Muzeum Narodowym trwa wystawa pokazująca efekt pracy projektantów modowych w Polsce w latach 1945–1989. Ekspozycja potrwa do połowy kwietnia.

RAPERKA ANGEL HAZE W WARSZAWIE. Swój nowy materiał „Back to the Woods” Amerykanka zaprezentuje w klubie Proxima w najbliższą środę.

PŁYTĘ „BUMERANG” PROMUJE KORTEZ. Materiał, który pokrył się złotem, wokalista będzie promował w Bydgoszczy, Łowiczu, Rzeszowie, Chorzowie czy Gdańsku. Niemal wszędzie jego koncerty zostały wyprzedane.

AMERYKAŃSKI ROCKOWY BAND IMAGINE DRAGONS w Łodzi. Kapela wystąpi w Atlas Arenie 2 lutego.

MELA KOTELUK WRACA NA KONCERTY. Wokalistka ponownie wyrusza w trasę z materiałem „Migracje”. W najbliższym czasie odwiedzi m.in. Szczecin (2.02), Łódź (13.02), Warszawę (14.02) i Poznań (26.02).

PETER HOOK W STODOLE. Basista Joy Division i New Order zaprezentuje materiał znany z płyt obu swoich zespołów. W tę sobotę (30.01.), w warszawskim klubie, będzie można usłyszeć numery z albumów „Unknown Pleasures” i „Closer” oraz kilka singli New Order.