Mumia

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka, której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.

Gatunek: akcja, przygodowy (USA)
Reżyseria: Alex Kurtzman
Aktorzy: Tom Cruise, Russell Crowe, Annabelle Wallis

Mumia - pierwszy zwiastun

Baywatch. Słoneczny patrol

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z "Przyjaciół" kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!". Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i pięknych... ludzi.

Gatunek: akcja, komedia (USA)
Reżyseria: Seth Gordon
Aktorzy: Dwayne Johnson, Zac Efron, Priyanka Chopra

Baywatch. Słoneczny patrol - zwiastun nr 2

Ponad wszystko

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na bardzo rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Choć wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, są gotowi zaryzykować wszystko, aby być razem.

Gatunek: dramat, romans (USA)
Reżyseria: Stella Meghie
Aktorzy: Amandla Stenberg, Nick Robinson, Ana de la Reguera

Ponad wszystko - pierwszy zwiastun PL (w kinach od 9 czerwca!)

Serce z kamienia

Film jest osobistą historią opartą na doświadczeniach reżysera, dorastającego w bliskim kontakcie z – budząca zachwyt i grozę – naturą. To opowieść przenosząca w intymny świat dwóch nastolatków Thóra i Christiana, wchodzących w okres odkrywania swojej seksualności i pierwszych inicjacji. Obraz przedstawiający w najbardziej prawdziwy sposób młodość i to jak determinuje ona kolejne etapy życia.

Gatunek: dramat (Dania, Islandia)
Reżyseria: Guðmundur Arnar Guðmundsson
Aktorzy: Baldur Einarsson, Diljá Valsdóttir, Katla Njálsdóttir

Serce z kamienia - trailer pl

Królowa Hiszpanii

Hiszpania lata 50-te. Ekipie filmowej, podczas kręcenia amerykańskiego filmu, przytrafiają się nieszczęśliwe historie. Kolejna wspaniała rola Penélope Cruz.

Gatunek: dramat, komedia (Hiszpania)
Reżyseria: Fernando Trueba
Aktorzy: Penélope Cruz, Cary Elwes, Mandy Patinkin

Królowa Hiszpanii zwiastun PL