Francuska wokalistka Zaz ponownie zaśpiewa dla swych fanów w Polsce. Tym razem gwiazda promować będzie swoją najnowszą płytę "Recto Verso". Jej debiutancki album okrył się nad Wisłą podwójną platyną.

Dotychczasowe koncerty Zaz w Polsce gromadziły komplet publiczności. Słuchacze pozostają pod silnym urokiem nie tylko osobowości Zaz, jej spontaniczności i poczucia humoru, ale przede wszystkim jej głosu i piosenek. Śpiewem gwiazda wyraża przepełniające ją emocje z niezwykłą szczerością. Wokalistka zwykła mawiać, że wystąpi wszędzie, gdzie się da, pod warunkiem, że będzie mogła swobodnie wyrazić siebie poprzez muzykę.

Reklama

Gwiazda powróci do Polski z nowymi piosenkami i jedynym koncertem już w lipcu. Artystka zaprezentuje premierowy materiał z nadchodzącego albumu "Recto Veso" w warszawskiej Hali Koło w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

Zaz od 2010 roku podbija serca słuchaczy repertuarem, w którym pobrzmiewają elementy nie tylko piosenki francuskiej, ale i jazzu, bluesa, muzyki afrykańskiej, andaluzyjskiej, brazylijskiej i latynoskiej. Jej debiutancki album "ZAZ" promowany przebojowym singlem "Je Veux" zdobył ogromną popularność w Polsce.