Wyjątkowa jesień w jednym z najciekawszych koncertowych miejsc w Polsce. W gdańskim klubie B90 na terenach postoczniowych, w industrialnym anturażu, wystąpili już m.in. Selah Sue, Nneka, Swans, Tricky, Laibach czy Primal Scream. Odbyło się tez kilka edycji Soundrive Festivalu. Ta jesień zapowiada się nie mniej ciekawie.

Na początek, 22 października, swój najnowszy 14 już album „The Plague Within” promować będzie legenda mrocznego grania, brytyjski Paradise Lost. Dzień wcześniej wystąpią we wrocławskim klubie Alibi.

Jeszcze w październiku zagrają fiński Children Of Bodom, brytyjski Sylosis, Moonspel z Portugalii i francuska Dagoba. Listopad to już chociażby nasza eksportowa gwiazda Riverside, którzy będą promowali swój nowy, znakomity krążek „Love, Fear and the Time Machine”. Poza tym wystąpią: Carcass (UK), Napalm Death (UK), Obituary (USA), Voivod (Kanada), Samael (Szwajcaria) oraz polskie Furia i Bloodthirst. W grudniu kolejne polskie znakomite zespoły Decapitated i Frontside. Do tego szwajcarski Eluveitie, Kadavar z Niemiec i The Shrine ze Stanów.

Więcej informacji na stronie b90.pl>>>