Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia 2020 r., o godz. 20.00 nowa odsłona zespołu DOROŚLI. Tym razem zagrają bardzo cichy i akustyczny set w duecie Igor Spolski (gitary, głos) i Izabela Lamik (bas, wiolonczela, ukulele, głos).

Zgodnie z duchem emitowanych przez nich wcześniej streamingów wykonają kilka już znanych piosenek z repertuaru. Fani usłyszą także trzy premierowe utwory z kolejnej epki, która jest już w przygotowaniu.

DOROŚLI o sobie:

Granie tych piosenek jest dla nas ulubioną formą spędzania ze sobą czasu, pomaga nam przetrwać gorsze chwile, przynosi nam poczucie pewności i bliskości, daje wytchnienie, koi nerwy. Taka jest ta muzyka, o tym są te piosenki i tym chcemy się podzielić z Wami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.

Epka “Dorośli”

Debiut Dorosłych, czyli płyta "Dorośli" to garść akustycznych, avant-popowych, niespiesznych piosenek okraszonych organiczną elektroniką, brzmieniami lapsteela, mandoliny i wiolonczeli. Autorskie teksty Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego (Paula i Karol) - trochę różowe, trochę niebieskie.

LIVE STREAMING
18 kwietnia, godz. 20.00
facebook.com/dorosliband >>>

KONCERT LIVE w Teatrze WARSawy zaplanowano na 1 października 2020.

Utwory zostały zarejestrowane i wyprodukowane własnym sumptem w czasie wakacji 2018/19 przez:

  • Igor Spolski - lap steel, gitara elektryczna, synths, mandolina, głos
  • Karol Strzemieczny - gitara akustyczna, głos, synths
  • Izabela Lamik - wiolonczela, ukulele, głos
  • mix, produkcja: Igor Spolski/Karol Strzemieczny
  • mastering: Hearcandy Mastering by Magdalena Piotrowska